Z wielką przyjemnością pragniemy zaprosić Państwa do Salonu fryzjersko - kosmetycznego Framesi mieszczącego się w Krakowie przy ulicy Karłowicza 12. Zachęcamy Państwa do oddania się w ręce naszego profesjonalnego personelu, który z najwyższą starannością zajmie się Państwa pielęgnacją i zadba o dobre samopoczucie i satysfakcję każdego klienta. Proponujemy pełną gamę zabiegów na twarz i ciało bazując na preparatach renomowanych firm kosmetycznych. Dołożymy wszelkich starań, aby poczuli się Państwo u nas zrelaksowani i w pełni zadowoleni z efektów zabiegów. Oferujemy również usługi z zakresu wizażu opierając się na wiedzy o sztuce makijażu szczególnie makijażu ślubnego. Piękno jest w każdym z nas, a my potrafimy je wydobyć.

Salon kosmetyczny to coś znacznie więcej, niż same zabiegi upiększające. To również błogi relaks, sposób na miłe spędzenie czasu oraz możliwość zapoznania się z fachowymi poradami. To tu przyjemna atmosfera sprzyja wymianie drobnych ploteczek i ważnych informacji na tak szerokie, a jednocześnie chętnie podejmowane tematy, jak: moda, zdrowie czy uroda.

W salonie Dione wykonujemy pełną gamę usług kosmetycznych: zabiegi na twarz, pedicure, manicure, makijaż, depilację itd. Niektóre z nich premiujemy atrakcyjnymi rabatami. W salonie skorzystacie Państwo z zabiegów wykonywanych przez wykwalifikowany personel pracujący na najnowocześniejszym sprzęcie oraz na najlepszych preparatach renomowanych światowych firm.